Filo Yönetimi

Sunduğumuz Hizmetler

Araç Bakım

Dora Filo olarak,  sözleşme süresi boyunca araçların servis periyodlarına göre tüm periyodik bakımları, sözleşme şartları dahilinde anlaşmalı olduğumuz yetkili servislerde gerçekleştirilir. Araçlarımızın periyodik bakım ve onarımlarıyla ilgili masraflar, gerekli olması durumunda parça değişiklikleri ve ilgili işçilik ücretleri, Dora Filo tarafından karşılanır.  Güvenli ve sorunsuz bir sürüş deneyimi için araçlarımızın düzenli bakımlarına büyük önem veriyoruz.

Yol Yardımı

Dora Filo olarak,  olası tüm arıza ve yol yardım işlemleri, sözleşme şartlarına uygun olarak, anlaşmalı olduğumuz yetkili servislerce yahut firmamız tarafından gerçekleştirilir. Arıza, yol yardım ve çekici hizmetleri kapsamında ortaya çıkabilecek masraflar, gerekli olması durumunda parça değişiklikleri ve ilgili işçilik ücretleri Dora Filo tarafından karşılanır.

 

Hasar/ Kaza

Dora Filo olarak, Kaza durumunda araçlar anlaşmalı yetkili servislere çekilerek onarım süreci başlar.  Bu süreçler tarafımızda takip edilir.  Aracın tamir süresince sözleşmede belirtilen süreler kapsamında müşterilerimize yedek araç sağlanır.

 

 

Lastik Değişimi

Dora Filo olarak, Filo Yönetimi sözleşmesi kapsamında belirtilen kilometre sınırları içerisinde kullanılan lastiklerin değişimi tarafımızca gerçekleştirilir. Yeni lastik bedelleri ve lastik değişimi ile ilgili masraflar, sözleşme şartlarına uygun olarak Dora Filo tarafından karşılanır. Müşterilerimizin araçlarını kullandığı bölgeler kış lastiği zorunluluğu bölgesinde ise yasal zorunluluğun başladığı tarihlerde lastik değişimleri ücretsiz yapılır.

 

HGS

HGS ile ilgili tüm takipler ve ödemeler Dora Filo tarafından düzenlenerek geçiş ücretleri daha sonra sizden tahsil edilir. Bu sayede müşterilerimize zamandan tasarruf sağlayarak, geçiş işlemleriyle ilgili kolaylık sunuyoruz. HGS etiketi ve ödemeler konusunda tarafımızdan yapılan düzenlemelerle, sizlerin sorunsuz bir sürüş deneyimi yaşamanızı amaçlıyoruz.

 

ARAÇ SİGORTA, MUAYENE VE VERGİ İŞLEMLERİ

Dora Filo olarak, Filo Yönetimi hizmeti kapsamında sunduğumuz araçlara ait trafik sigortası, kasko sigortaları gerekli durumlarda bu poliçelere ek olarak İhtiyari Mali Mesuliyet sigortaları Dora  Filo tarafından karşılanır. Araçların yasal sürelerde yapılmasa gereken araç muayene işlemleri egzoz emisyonları Dora filo tarafından takibi yapılır ve süreçlerin eksiksiz tamamlanması sağlanır. Bunlara ek olarak araçların tüm motorlu taşıtlar vergileri yük taşıma belge giderleri Dora filo tarafından karşılanır.